RAINBOW HAKKINDA

Marmaris Animasyon Şirketi 

Rainbow Entertainment

 

Rainbow Entertainment Marmaris animasyon şirketi, Türkiye Mehmet YAĞMURLU tarafından otellere animasyon ekibi, şov grubu, gece şovları, ve eğlence adına her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kurulmuştur. Rainbow Entertainment bir tesisin bütün animasyon ve eğlence ihtiyacına mükemmel bir koordinasyonla hizmet verecek şekilde kurulmuştur.

Rainbow Entertainment sloganından  anlaşılacağı üzere renk, ırk, dil, din, ayırt etmeden herkese eğlence prensibini benimsemiş, eğlence işini ciddiye alan bir firmadır.

 

Otel Animasyon Ekibi

Rainbow Entertainment; özellikle otel animasyonu üzerinde uzmandır. Bir animasyon şirketi olarakoteldeki animasyon ekibinin diğer bütün eğlence işleri ile koordinasyonunun olması başarı oranını daha da arttırdığını gören Mehmet YAĞMURLU, Rainbow çatısı altında bir otelin bütün eğlence ihtiyacını karşılayacak bir koordinasyon oluşturmuştur.

 

Marmaris Dans ve Performans Sanatçıları

Bu koordinasyonla yurt içi ve yurt dışı kurumsal şov, eğlence, parti, canlı müzik, ses-ışık firmaları ile bağlantılar kurup bir otelin bütün eğlence ihtiyacını otel isteklerine, özelliklerine ve misafir portföyüne göre oluşturup bütün işi tek çatı altında toplamıştır. Aynı zamanda çeşitli etkinlikler için go-go dancers, revue gibi farklı dans ve gösteri performans sanatçıları portföyümüz mevcuttur.

 

Rainbow Entertainment tam koordinasyonuna sahip olduğu tesislerde memnuniyet garantisi sunmaktadır…

 Bütün işi bize bırakıp kendi otelinizde misafir olun, çünkü biz eğlence işini ciddiye alıyoruz…

#no nation #no station animation Gallery